הגדלת גופן
הקטנת גופן
 
מונוכרום
ניגודיות מקסימלית
 
תיאור לתמונות
 
קיצורי מקלדת
  • M-עבור לתוכן העמוד
  • H-עמוד הבית
  • F-פורום
  • B-אודות
  • A-הצהרת נגישות
הצהרת נגישות
ביטול נגישות
מבזקים ועדכונים
 
הצעה
 
 

בעיריית בת ים עוברים לתלבושת אחידה

כחלק מהתהליך לשיפור השירות לתושבים, החל פיילוט השבוע בקרב עובדות ועובדי אגף הכנסות

עוברים לתלבושת אחידה (צילום: לשכת הדוברות)

במסגרת שיפור השירות לציבור בעיריית בת ים החלו השבוע עובדות ועובדי אגף הכנסות בעירייה לקבל קהל כשהם לבושים במדי ייצוג חדשים על בסיס הצבעים: כחול, לבן ואפור, בנוסף העובדות והעובדים יענדו על דש החולצה תג עם שמם. הלבוש כולל חולצת מכופתרת בצבע לבן, קרדיגן בצבע כחול כהה וצעיף מתאים לבחירה. מדובר בשיפור ההופעה הייצוגית של העובדים, עליה החליט ראש העיר, יוסי בכר, וזאת על מנת לפעול בכל העת לשיפור מתן השירות שניתן לתושבים .

המהלך נבע מנקודת מוצא, לפיה מהות קיומה של העירייה הינה מתן שירות ללקוחות העיר – התושבים, ולפיכך נדרש לפעול בין היתר הן לקידום רמת השירות, והן על מנת להקנות לתושב חוויה שירותית טובה, כשהנחת היסוד היא שנתוני השירות משמשים כ- "חלון ראווה" של העירייה, ונקודת המפגש הפרונטלית העיקרית של התושבים עם עובדי העירייה.

הלבוש האחיד החל בשלב ראשוני כפיילוט באגף הכנסות בעירייה, אשר אחראי על נושא הגבייה ותשלומי הארנונה מהתושבים.. בעתיד, הפיילוט צפוי להתרחב ויונהג בקרב כל עובדי העירייה אשר נותנים שירות לתושב.

אגף הכנסות וארנונה, כשמו כן הוא, אחראי על הכנסות הרשות ועל גביית הארנונה מהתושבים ובעלי העסקים בעיר. האגף מעמיד לרשות התושבים מספר רב של אמצעים ליצירת קשר: באמצעות דואר אלקטרוני, בטלפון ובהגעה פיזית למשרדי העירייה

 
 
 

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

הוספת תגובה לכתבה "בעיריית בת ים עוברים לתלבושת אחידה"

* השדות המסומנים בכוכבית הם שדות חובה.

 

תגובות הגולשים

הנתיב המהיר עמוד
הנתיב המהיר עמוד